Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

"Muhasebeciler, Bizlerin Beynidir"

Sakarya Mahalli İdareler Muhasebe Yetkilileri Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi muhasebeciler, Hendek Bayraktepe'de bir araya geldi.

Hendek Belediyesi Muhasebe Müdürü Abdurrahman Semiz'in ev sahipliği yaptığı Bayraktepe'deki yemeğe; Sakarya Mahalli İdareler Muhasebe Yetkilileri Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi muhasebeciler büyük ilgi gösterdi.

Her ay farklı bir ilçede düzenlenen yemeğe; Hendek Belediye Başkanı Ali İnci misafir olarak katıldı. Başkan İnci, muhasebe müdürlerinin çok hassas bir görevde olduklarını belirterek, "Sizler bizlerin beynisiniz. Bizler belediye olarak çok yol aldık. Yurt dışındaki belediyelere ders verir konuma geldik. Sizlerin görevi bulunduğunuz yerlerde kaynaklar bulmaktır. Bulunan kaynakları da israf etmeden kullanmak lazımdır. Sizler kendinizi daha da geliştirebilmeniz için eğitim seminerlerine katılmalısınız. Görüyorum ki tüm belediyelerin muhasebe müdürleri burada, birlikteliğinizi kutluyorum" dedi. Ardından Dernek Başkanı Arif Ergin başkanlığında gündemde bulunan performans programı görüşülerek, bu konuda eğitim alınmasına karar verildi. Ayrıca Aralık ayının toplantısının da Kocaali'de yapılmasına karar verildi.

Programın sonunda Hendek Belediye Başkanı Ali İnci tarafından müdürlere, üstün ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi vererek başarılar diledi.
14 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle