Minyatür Kale Futbol Turnuvası finali yapıldı

Sapanca Belediyesi Başkanlığı tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Spor Müdürlüğü’nün katkıda bulunduğu Ortaokullar Arası Minyatür Kale Futbol Turnuvası’nı, finalde rakibi Sapanca İmam Ortaokulu’nu 14-6 gibi bir skorla yenen Nazmiye Ömer Süzer Ortaokulu şampiyon oldu.

Üçüncülüğü Alaçam Ortaokulu ile dördüncülüğü Sinan Göksun Ortaokulu’nun kazandığı Minyatür Kale Salon Futbol Turnuvası’na 7 takım katılmıştı. Takımların, iki grup halinde ve tek devreli lig usulü ile maçlarını oynadığı turnuvada takımlar kıyasıya mücadele etiler.

Turnuva sonunda dördüncü takıma İlçe Spor Müdürü Turhan Yılmazer, üçüncü takıma Sapanca Belediyesi Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, ikinci takıma İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nuri Dede ve şampiyon takıma kupa ve madalyaları Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr.Aydın Yılmazer tarafında verildi.

Kupa ve madalya töreninden önce bir konuşma yapan Başkan Yılmazer, ilk defa belediye Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minyatür Kale Salon Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımları tebrik ederek, centilmence mücadele eden tüm takım sporcularına teşekkür etti ve turnuvanın her yıl yeniliklerle tekrarlanacağını ifade etti.
futbol forma
6 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]