MHP, Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde

MHP İl Genel Meclisi Üyeleri ile Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri; önceki gün Karasu İlçesi’ne giderek, Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden halkın büyük güven oyunu alarak Karasu Belediye Başkanı seçilen Mehmet İspiroğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederken, önceki gün de partisinin Sakarya İl Genel Meclis Üyeleri ile Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri tarafından edildi.

Adapazarı İlçe Başkanı Ömür Çakar ile birlikte; Sakarya İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Salih Okutan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Metin Ökden, MHP Adapazarı Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ayhan Kayıkçı’nın da  hazır bulunduğu ziyarette, Başkan İspiroğlu’na “Hayırlı olsun ve başarılar” dileklerinde bulunuldu.

MHP’li üyeler olarak her zaman Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun yanında olacaklarını ve ilçeye hizmet etme konusunda desteklerini sürdüreceklerini ifade eden MHP Adapazarı İlçe Başkanı Ömür Çakar ile Sakarya İl Genel ve Adapazarı Belediye Meclis Üyeleri; “Başkanımız, hiçbir parti gözetmeksizin ve ayırım yapmadan, Karasu İlçesi’ne en iyi ve görülmemiş hizmeti sunacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmamalıdır. Çünkü Sayın İspiroğlu, hizmet adamıdır” diye konuştu.

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]