"Mesnevi'den Çizgiler" sergisi, Sakarya Sanat Galerisi'nde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında, Ali Kocamaz\'ın "Mesnevi\'den Çizgiler" adlı karikatür sergisi, Sakarya Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu. Sergi, 17 Aralık 2013-13 Ocak 2014 tarihleri arasında gezilebilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, sanatın her dalında gerçekleştirilen programlarla devam ediyor. Bu kapsamda Ali Kocamaz\'ın eserlerinden oluşan "Mesnevi\'den Çizgiler" adlı karikatür sergisi, Sakarya Sanat Galerisi’nde ziyarete açıldı. Açılış törenine Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Karikatür Sanatçısı Ali Kocamaz ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Sakarya Sanat Galerisinde gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Ali Kocamaz, “Hz. Mevlana’nın himmeti ile çağrılan her yerde ‘Gel, yine gel’ diyen her kutlu davette olmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi’ne sanata ve sanatçıya verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Açılış konuşmasının ardından Kocamaz’a teşekkür eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Hemşerilerimizi sanatın her dalıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Konferanslardan tiyatro buluşmalarına, konserlerden, sergilere kadar birçok programı her ay düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Tüm sanatseverleri bu değerli sergiyi gezmeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Mesnevi\'den Çizgiler” adlı karikatür sergisi, 17 Aralık 2013 - 13 Ocak 2014 tarihleri arasında Sakarya Sanat Galerisi’nde sergilenmeye devam edecek.
Sanat, Sanatkârlar, Kurslar ve Ünlüler
Sanat kursları
Sakarya Kebapçılar
Sakarya ders kitapları
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]