Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasına Yoğun İlgi

Suntalam masa
uygun maşa
1 yıl önce

Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya elemeleri yapıldı. “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın elemelerine,  toplam 80 sporcu katıldı .

RAKETİNİ KAP GEL

14-19 Haziran tarihleri arasında Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya elemeleri gerçekleştirildi . “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın elemelerine, Sakarya il genelinden toplam 80 sporcu katıldı. Marmara Belediyeleri masa tenisi turnuvası küçük - minik, yıldız, genç ve büyükler kategorisinde bir hafta süren müsabakalarla tamamlandı. Elemeler sonucunda kategorilerinde 1. ve 2 . olan sporcular, 18-19 Haziran’da İstanbul da yapılacak Belediyeler arası masa tenisi turnuvasında,  Sakarya’yı 10 sporcu ile temsil edecek.

YOĞUN İLGİ

Müsabakalara ilişkin açıklama yapan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy , ‘‘Masa tenisi turnuvasına öğrencilerimizin de yoğun ilgi gösterdiğini gördük. Bu durum bizleri de mutlu etti. İnşallah burada başarılı olup finallere kalacak öğrencilerimiz de şehrimiz adına başarılı sonuç elde ederler. Ben yarışmaya katılan her bir öğrencimize teşekkür ediyorum. Medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor ve başarılar  diliyorum.” dedi.

Büyük Bayanlarda; 1. Sema Sarı,

Genç-Yıldız Bayanlarda; 1. Sevde Rençber,

Küçük – Minik Bayanlarda ; 1. Berra Öz, 2. Berra Akıcı

Büyük Erkeklerde;  1. Lokman Bodur, 2. Süleyman Altuntaş,

Genç-Yıldız Erkeklerde; 1. Abdulhamit İlhan, 2. Emirhan Çolak,

Küçük- Minik Erkeklerde;  1. Rıfat Polat, 2. Ömer Yağız Saral oldu.