Maliye Caddesi modern görünüme kavuşuyor

modern güzellik salonu
7 yıl önce

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, Maliye Caddesi’nde yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Oktar, “Yeni dönem kentsel tasarım ve cadde yenileme projesi kapsamında Maliye Caddesi’nde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Maliye Caddesi’nde yürüyüş yolu, aydınlatma sistemi, orta refüj ve çevre düzenleme çalışmalarını içeren kapsamlı bir çalışma başlattık. Projemiz kapsamında çalışmalarımız kısa süre içerinde tamamlayarak, trafik geçişlerini daha kontrollü hale getirmiş olacağız” diye konuştu.

Oktar, “Yaklaşık 500 metrelik güzergâhı orta refüjle bölüyoruz. Ayrıca Fen İşleri Dairesi’ne bağlı ekiplerimiz arterdeki kaldırım yenileme çalışmalarına da devam ediyor. Ekiplerimiz mevcut kaldırımlarının sökülmesi ardından caddenin her iki yakasında taş ve bordür döşeme çalışmalarına başlıyor. İnşallah caddemiz yenilecek yaya yolları, orta refüjü ve peyzajıyla modern bir görünüme kavuşacak. Şehir genelinde başlattığımız kentsel tasarım ve cadde yenileme çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.