Lassa Bayraktar'dan Görkemli Açılış Töreni

Bayraktar firması 3. Lassa bayiini Eskişehir yolu üzerinde törenle açtı. Açılışa Milletvekili Şaban Dişli ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da katıldı.

Bayraktar Lassa Bayii’nin Adapazarı ve Sapanca’dan sonraki 3. bayisi Eskişehir yolu üzerinde Ferhat Otomotiv yanında törenle açıldı. Açılış törenine Milletvekili Şaban Dişli, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, Sapanca Kaymakamı Osman Sarı, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SESOB Başkanı Hasan Alişan ve SATSO Başkanı Akgün Altuğ da katıldı.

Bayraktar Lassa bayiinin açılış kurdelesini Milletvekili Dişli ile Başkan Toçoğlu birlikte keserken İl Müftüsü Sinan Cihan açılışta bir de dua okudu. Başkan Toçoğlu, açılışta yaptığı konuşmada, ekonomik krize rağmen ilimize yatırım yapılmasının sevindirici olduğunu belirterek, yatırımcıları tebrik etti ve başarılar diledi. Açılışa Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden Oğuz Çetin de katıldı. Açılışın ardından davetlilere ikramda bulunuldu.

SakaryaHaberleri.tv

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]