Korucuk-Ofis hattı arasına 9 yeni M plaka

Fotokopi, Yazıcı, Faks, Baskı Makineleri, Ofis Araçları
Fotokopi, Yazıcı, Faks, Baskı …
Alüminyum ofis iç bölme sistem…
yeni kilit
5 ay önce

Korucuk bölgesinde hizmet sunacak 9 yeni M plaka için 14 Haziran Salı günü ihaleye çıkılacak. 3 hatta dönüşümlü olarak hizmet sunacak minibüslerin plaka ihalesi açık teklif usulüne göre yapılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi yeni güzergâh ve hatlarla toplu taşımayı sorunsuz bir yapıya taşımayı hedefliyor. İhtiyaç duyulan bölgelere yönelik hamleleri bir bir gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, Adapazarı-Korucuk arasında hizmet sunacak 9 yeni M plaka için ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. Bölgede artan nüfus yoğunluğunu da göz önüne alarak adımlarını atan Büyükşehir, vatandaşların toplu taşımada memnuniyetlerini artıracak çalışmalar gerçekleştiriyor.

9 yeni M plaka
9 yeni M plaka için gerçekleştirilecek ihale 14 Haziran Salı günü yapılacak. Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda açık teklif usulüne göre gerçekleştirilecek ihalelerde 1 araçlık muhammen bedel 628 bin TL + KDV olarak belirlendi. İhaleye ilişkin detaylı bilgiler ise Büyükşehir Belediyesi Gelirler Şube Müdürlüğünden temin edilebilecek.

3 farklı güzergah
3 farklı güzergahta hizmet sunacak yeni M plakalar toplu ulaşımda vatandaşların daha rahat bir ulaşım yapmalarını sağlayacak. Korucuk – Ofis Garaj, Doruk/Baytur- Ofis Garaj ve Camili 2 – Ofis Garaj olarak belirlenen güzergahlar için 14 Haziran Salı günü saat 15.00’da yapılacak ihale için evrakların aynı gün saat 12.30’a kadar Gelirler Şube Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekiyor.