Kılıç’tan Adapazarı’na ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına İl Başkanı Fevzi Kılıç katılarak İlçe faaliyetleri hakkında İlçe Başkanı Mustafa Ak’tan ve yönetim kurulu üyelerinden bilgi aldı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı bu hafta İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın ve Adapazarı İlçe Koordinatörü Bekir Yıldız katılımıyla gerçekleştirildi. İl Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanı Mustafa Ak’tan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi alarak Adapazarı’nın devam ettirdiği üye güncelleme ve ziyaret programlarında mahalle koordinatörü olan İlçe Yönetim kurulu üyelerinden mahalle başkanlarıyla ilgili bilgi aldı.
AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı İlçe Teşkilatı ziyaretinde ülke olarak zor süreçlerden geçildiğini belirterek “Bu süreçte partimize ve davamıza daha çok hizmet edebilmek için elimizden geldiğince en iyi şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz” şeklinde konuşarak Adapazarı İlçe Teşkilatının çalışmalarını takdir ettiğini belirterek İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve yönetimine teşekkür etti.

Adapazarı İlçe Teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısının ardından İl Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte sohbet etti.
Adapazarı Kirpik Perması
Adapazarı Sauna
6 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]