''Karma Sanat Sergisi'' ziyaretçiler ile buluşacak

Sanat, Sanatkârlar, Kurslar ve Ünlüler
Sanat, Sanatkârlar, Kurslar ve…
Sanat kursları
Sanat kursları
karma açık hava reklamcılık
5 yıl önce

Adapazarı Belediyesi’nin açmış olduğu ''Karma Sanat Sergisi'' adlı sanat kurs öğrencilerinin hazırlamış olduğu çalışmalar 8-9-10 Mayıs tarihlerinde Agora Alışveriş Merkezi'nde sergilenecek.

Adapazarı Halk Eğitim Merkezi, Kütüphane Müdürlüğü ve Adapazarı Belediyesi iş birliği çerçevesinde organize edilen “Karma Sanat Sergisi” adlı sergi 8-9-10 Mayıs tarihlerinde Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Adapazarı Belediyesi’nin Sakarya Yağcılar semtinde açtığı sanat kursu öğrencilerinin hazırladığı birbirinden özel çalışmalarda; yağlı boyadan el nakışlarına, mefruşattan çini seramiklere ve farklı dikiş tekniklerinin gösterildiği eserlere kadar birçok el emeği çalışma bu sergide olacak. Protokolün de katılım göstereceği serginin açılışı 8 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’da kokteyl eşliğinde gerçekleşecek. Her bir çalışmanın farklı öğrenciye ait olduğu sergi 3 gün boyunca Agora Alışveriş Merkezi -1. kat etkinlik alanında sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Gerçekleştirdiği etkinliklerle içinde yaşanılan toplumun yaşam kalitesine her geçen gün biraz daha fazla değer katmayı amaçlayarak hareket eden Agora Alışveriş Merkezi, 100’e yakın öğrencinin hazırladığı yağlı boya, mefruşat, el nakışları, dikiş, çini, teraryum gibi birçok esere yer verecek.