Karakullukçu, Tekerlekli Sandalye Hediye Etti

Hediye ve Hediyelik Eşya
Hediye ve Hediyelik Eşya
Sandalye temizliği
sandalye
12 yıl önce
Arifiye Belediye İsmail Karakullukçu, tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan Fikret Bozkurt isimli engelliye sahip çıktı. Başkan Karakullukçu, engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.

Arifiye Fatih mahallesinde ikamet eden ve belediyeden tekerlekli sandalye talep eden Fikret Bozkut'a Belediye Başkanı İsmail Karakullukçunun talimatı ile tekerlekli sandalye alınarak teslim edildi.

Başkan Karakullukçu, engellilerin toplumun bir parçası olduğunu ifade ederek, engellilere ellerinden geldiği kadar yardım etmeye devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Karakullukçu'ya teşekkür eden Fikret Bozkurt, "İhtiyacım olan ve kendi olanaklarım ile temin edemediğim tekerlekli sandalyenin alınmasında, başından beri ilgilerini ve yardımlarını esirgemeyen Başkanımız İsmail Karakullukçu ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Ahmet Savaş'a şükranlarımı sunarım. İnsan sağlıklıyken, kıymetini bilmiyor, ne zamanki sağlığımızı kaybediyoruz o zaman anlıyoruz. Dünyada asıl zenginliğin sağlık olduğunu sonradan anlıyoruz. Çünkü o gidince beraberinde insanın tüm zenginliğini, varlığını da götürüyor” dedi.