KALE OKULLARI ONLINE EĞİTİMDE ZİRVEDE!

Online eğitimde kendi yazılımını oluşturan Kale Okulları her geçen gün sistemini geliştirmek için yeni adımlar atıyor.

 

Kale Okulları Online Eğitim  Koordinatörü Bayram ÇETİNKILIÇ; Kale Okulları'nın 24 şubesinde WEB 2 ARAÇLARI ( Eğitimde Teknolojinin Kullanımı) ile ilgili seminerler vererek tüm eğitim kadrosunu bilgilendirdi.

 

Web 2 Araçlarından Kahoot, Plickers, Class Dojo, Google Drive, Quizizz gibi programlar  hakkında bilgilendirilen öğretmenler seminerin oldukça verimli ve güzel geçtiğini dile getirdi. Web 2 araçlarıyla Kale Okullarında öğrenciler artık daha eğlenceli ve zevkli dersler işleyecek.

Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bahir Azak: " Online Eğitimde Türkiye'nin en iddialı kurumuyuz. Hem yeni geliştirdiğimiz yazılım ile hem de rehberlik takibi, devamsızlık takibi konusunda sürekli velilerimiz ile iletişim halindeyiz. 21 Eylül'de 1. Sınıflarımızı yüz yüze eğitime başlatıyoruz. 8 ve 12. Sınıflarımız zaten yüz yüze eğitimlerine hijyenik sınıflarda sosyal mesafeye uygun olarak devam ediyorlar. İnşallah kısa sürede diğer ara sınıflarımızla da yüz yüze eğitime başlayacağız. Biz tüm eğitim modellerine göre tedbirimizi aldık. Temennimiz okulların en kısa sürede yüz yüze açılmasından yanadır." dedi.

2 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle