Kadınlar, kendilerine özel salonda 'Reis'i izlediler

Özel Hastaneler ve Poliklinikler
Özel Hastaneler ve Poliklinikl…
Özel okullar, özel liseler, akşam liseleri
Özel okullar, özel liseler, ak…
Özel liseler
özel dolaplar
5 yıl önce

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle etkinlik organize eden Ferizli Belediyesi, Ferizlili kadınlar için sinema organizasyonu düzenledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatından kesitler sunan ve 3 Martta gösterime giren "Reis" filmini izlediler.

 

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde organizasyona katılan kadınlara, sinema salonuna girişte karanfil takdim etti.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, "8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla hanım kardeşlerimiz için böyle bir organizasyon düzenledik. Güzel bir etkinlik oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın siyasi yaşamından kesitler sunan ''Reis'' filmini hanım kardeşlerimizle birlikte izledik. Film çok güzel ve aydınlatıcı olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Belediye olarak toplumun en değerli varlıkları olan hanım kardeşlerimizin sosyalleşmeleri, toplumsal dinamiklere ayak uydurmaları ve kültürel zenginliklerini artırmaları için onlara özel hizmetler gerçekleştiriyoruz. Tüm hanım kardeşlerimizin günü kutlu olsun," dedi.

 

Hanımlar organizasyondan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ’a teşekkür ettiler.