İstikbal Eğitime Destek Çıktı

Türkiye'nin en büyük mobilya imalatçılarından İstikbal Firması, Adapazarı Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne eğitim amaçlı döşeme atölyesi kurdu.

Fatih Endüstri Meslek Lisesi'nin Ahşap Teknolojileri Alanı içerisinde kurulan döşeme atölyesinin hizmet girmesi nedeniyle açılış töreni düzenlendi. Açılışa Sakarya İstikbal A.Ş Planlama Müdürü Ayhan Bayram, firmanın üst  düzey yöneticileri, Fatih EML Müdürü Arif Türkyılmaz ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İstikbal firmasının ilimiz eğitimine hediye ettiği atölyenin açılışında bir konuşma yapan Adapazarı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Arif Türkyılmaz, ülkemizde sanayinin ihtiyaç duyduğu nitelikli eleman yetiştirilmesi konusunda sektörlerin Mesleki Teknik Eğitim Kurumlarıyla içiçe olması gerektiğine dikkat çekerek, örnek çalışması nedeniyle İstikbal firması ailesine öğrenciler adına teşekkür etti.

İstikbal A.Ş Planlama Müdürü Ayhan Bayram'da konuşmasında, bu atölyelerden mezun olan öğrencileri kendi işletmelerinde istihdam edeceklerini belirterek, ülkemizde mesleki ve teknik eğitime destek vermekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Danışmanlık, Belgelendirme, İşletme Destek
Üretim destek
istikbal regina mutfak
13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]