İnşaat sektöründen iyi bir haber

Son günlerde zor bir sınav vermekte olan inşaat sektöründe, başarılı projeler kendinden söz ettiriyor.

Mühendislik firması vizyonu ile yeni projeler üretmek için soluksuz çalışan Sakarya’nın önde gelen inşaat firmalarından Remley’in Serdivan’da hayata geçirdiği toplam kapalı inşaat alanı 23.000 m² olan Remley 441 ve Remley 127 projeleri 11 ayda tamamlanma noktasına yaklaştı. Projelerdeki konutların %90’ının satışının tamamlanmış olması ise, inşaat sektöründe başarısızlık haberlerine alıştığımız bu günlerde umutları tazeledi.

Remley projelerinin yüksek satış oranlarının en büyük nedenleri arasında, firmanın projelerinde vazgeçilmez olan kullanışlı yaşam alanları bulunuyor. Bir diğer faktör ise, 2018 yılı başında firmanın oluşturduğu konsept olan Remley Land’in sunduğu iç mekan tasarımları. Konutların mimarisi ve sitelerin sosyal alanlarının yanına, Türkiye’de ilk defa her ailenin ihtiyacına göre özelleşen iç mekan tasarımlarını ekleyen Remley, ev sahibi olmak isteyenlere 3 farklı konsept sunuyor.

Misafirlerini keyifle ağırlamak isteyen ev sahipleri için tasarlanan Luxury konsepti göz alıcı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Çocuklu genç ailelere en modern trendleri sunan Active konsepti, çocuk odalarında özel çözümleri ve dinamik ortak alanları ile fark yaratmayı başarıyor.

Çalışan ailelerin yoğun hayatlarına pratik çözümler sunan Classic konseptinde ise akıllı depolamalar ile yormayan modern tasarım ön planda.

Ev seçiminde ailesi ve yaşam kalitesini ön plana alanların tercihi olmayı başaran Remley projeleri, başta Sakarya olmak üzere ülkemizin konut sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getiriyor. Firmanın bu tutumu, hem sektörü hem de ekonomiyi canlandırmak için yenilikçi çözümlere güvenmek gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor. Sakarya’da oluşturduğu yeni standartları geliştirmeye devam edeceğini belirten Remley, konut sektörüne yön verecek yeni projeler için üretmeye devam ediyor.

İletişim bilgileri:

Adres: Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi, 555 Sokak, No: 2/1, Serdivan / Sakarya

Telefon: 0264 777 11 49

Mail: [email protected]


4 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle