HEPAR Adapazarı Kongresini Yaptı

Hak ve Eşitlik Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın 1. olağanüstü  kongre seçimleri yapıldı. Parti binasında gerçekleştirilen ve tek liste halinde gidilen seçimler sonrasında başkanlığa, Özcan Koç getirildi.

Hatırlanacağı gibi, eski ilçe Başkanı Erdem Sütlü genel merkez tarafından görevden alınmış ve boşalan başkanlık koltuğuna da geçici atamayla il genel eski sekreteri Özcan Koç getirilmişti. Sandık başına giden delegelerin kullandığı oylar sonucu Özcan Koç yeni ilçe başkanı seçilirken, yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu:

Özcan Koç, Mete Çapraz, Saadettin Arslan, Emre Cantimar, Erdal Ateş, Nihal Akın, Onur Doğancık ve Yücel Büyükdoğan.

İL KURUL DELEGELERİ DE BELLİ OLDU

Öte yandan parti binasında gerçekleştirilen 1. olağanüstü ilçe kongresi sonrasında il kurul delege listesi de kesinleşti.

Buna göre Sakarya Hepar il kurul delege listesi şu isimlerden oluştu:

Yavuz Reis, Osman Akdemir, Ercan Ateş, Şeref Bayrak, Muhammet Bulut Navruz, Sinan Uzun, Çağrı Akyüz, Harun Tank, Özlem Bakan, Emrah Akduman ve İsmail Atmaca.

KOÇ: BİZE KATILIN

Hepar Adapazarı ilçe başkanlığına seçilen Özcan Koç, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sakarya’da örgütlü oldukları bölgelerde örgütlenme çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.

Koç ayrıca, “Başı dik Devlet, Onurlu millet için bize katılın” çağrısında bulundu.

Haber Hülya Sürücü

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]