Haydarpaşa Tren İstasyonu'nu Yakından İncelediler

Akaryakıt İstasyonu Ekipmanları Satış ve Servisi
Akaryakıt İstasyonu Ekipmanlar…
Akaryakıt istasyonu hava kompr…
sakarya opet akaryakıt istasyo…
13 yıl önce
Sabiha Hanım İlköğretim Okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında TÜVASAŞ'ı ziyaret etti. Ziyarette 23 Nisan geleneği bozulmadı ve Genel Müdür İbrahim Ertiryaki Genel Müdür koltuğunu çocuklara devretti.

Öğrenciler, TÜVASAŞ'ı ziyaret etti. Genel müdürlük eğitim salonunda TÜVASAŞ ürünleri hakkında bilgi alan öğrenciler, merak ettikleri konuları da sorup öğrenme fırsatı yakaladı. Genel Müdür İbrahim Ertiryaki izinli olmasına rağmen, minik ziyaretçileri için makamına gelerek çocuklarla özel olarak ilgilendi. Geleceğin yönetici adaylarıyla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Ertiryaki, "Pırıl pırıl yüzlerindeki umudu görmek beni heyecanlandırıyor. Onlara güzel bir yarın hazırlamak konusunda hepimiz sorumluluk altındayız. TÜVASAŞ'ın Sakarya'ya ve Sakarya'nın geleceğine katkısı için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu güzel ziyaretler de şevkimizi arttırıyor." dedi.
Kendini İfade Eden Bireyler

Bu çalışmaların çocukların sosyalleşmesinde önemli rol oynadığının altını çizen İbrahim Ertiryaki, "Bu tarz çalışmalar, çocukların ufuklarını açma noktasında çok önemli. Kendini ifade eden bireyler, toplumun gelişimi için önemli katkılar sağlayacaktır. Biz çocuklarımıza inanıyoruz. Yarınların güzelliğini yüzlerinde okumak mümkün, bu vesile ile tüm çocukların da bayramını şimdiden kutluyorum." diyerek sözlerini tamamladı. 
İstanbul'a Hareket Ettiler

Tüm finansmanın bizzat İbrahim Ertiryaki tarafından karşılandığı etkinlikte, çocuklar için her türlü ayrıntı düşünülmüştü. Fabrika ziyaretinin ardından Adapazarı'ndan kalkan 11.25 Haydarpaşa treni ile İstanbul'a hareket edildi, Haydarpaşa Gar Müdürlüğü'nün görevlendirdiği yetkili ile birlikte istasyonu gezen çocuklar, 15.17 treni ile Adapazarı'na döndü.