Fikir ve Sanat Akademisi'nde şiir ve poetika dersi başladı

Anadolu’nun en kapsamlı akademisi olarak çalışmalarına devam eden ve geçtiğimiz günlerde kayıtların tamamlandığı Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde şiir ve poetika dersi başladı.

Yayımladığı eserler ile adından sıkça söz ettiren şair, program yapımcısı ve aynı zamanda köşe yazarı Ercan Yılmaz, ilki Çarşamba günü gerçekleşen “Şiir ve Poetika” dersinde katılımcılarla buluştu.

Atölye işleyişine sahip Şiir ve Poetika dersini Ercan Yılmaz, “Küçük şiir sever bir grupla gerçekleştirdiğimiz programımız atölye tarzı bir işleyişe sahip. atölyemizde amacımız katılımcılara genel bir şiir perspektifi kazandırmak, özelde ise şiir kritikleri ve felsefenin inceliklerini göstermek. Bu dersimizde insanlık tarihinin en kadim sanatları arasında yer alan söz sanatları üzerinde deruni bir tefekkür gerçekleştireceğiz” dedi.

Serdivan Belediyesi Fikir ve Sanat Akademisi’nden yapılan açıklamada, 7 hafta boyunca her Çarşamba saat 18.00’da Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ndeki şiir ve poetika derslerinin devam edeceği belirtildi.
Sanat, Sanatkârlar, Kurslar ve Ünlüler
Sanat kursları
ilk yardım dersi
8 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]