Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Fatih Çilingir, Memleketinde Reklam Filmi Çekti

Akyazı ilçesinde yönetmen Fatih Çilingir reklam filmi çekti.

Türkiye'nin önde gelen çiçek firmalarından Çiçek Cini'nin reklam çekimleri Akyazı ilçesinde gerçekleştirildi. Yönetmen Fatih Çilingir tarafından çekilen reklam filminde Avrupa Yakası dizisinin Tacettin karakteri ile tanıdığımız Veysel Diker, Kadir Özübek ve Ayla Gençay rol aldı.
Çekime Akyazılılar büyük ilgi gösterdi. Kalabalık bir izleyici gurubu önünde çekilen reklam filminin konusu, Sevgilisinden ayrı olan genç adam (Veysel Diker) bir parkta yürürken cebinden onun fotoğrafını düşürür. Eğilip fotoğrafı eline aldıktan sonra bir banka oturur. Fotoğrafa bakmaya devam ederken etraftaki çiftler, sevgililer gözüne takılmaya başlar. Veysel'in oturduğu bankın yanında takılan (Kadir Özübek)  evsiz bir gence bakar ve hayatta ne kadar çok şeye sahip çıkmamız gerektiğini anlar.
Aslen Akyazılı olan Yönetmen Fatih Çilingir, katkılarından dolayı Kaymakam Erdoğan Beypınar, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, ilçe Emniyet teşkilatı, CHP ilçe Başkanı Okan Karaağaç ve esnaflara teşekkür etti. Çilingir, Akyazı'nın tanıtımına katkıda bulunmak istediğini belirterek, Haziran ayında başlayacağı sinema filminin 3, 4 planını Akyazı'da çekmeyi düşündüğünü kaydetti.
13 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle