Evlilik için ilk adımlarını attılar...

Düğün ve Evlilik
Düğün ve Evlilik
Engelliler için oyun grupları
firmalar için katolog
7 yıl önce
Adapazarı Ticaret Borsasında memur olarak görev yapan Serap Tezbiten ile Makine Mühendisi Ufuk Üresin düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Tezbiten’in kızı Serap ile Dörtyol Sanayi Çarşısı esnaflarından Metin Üresin’in oğlu Ufuk’un nişan yüzüklerini, eğitim camiasından milletvekili aday adayı olan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli ile Ali Dilmen Anadolu Lisesi Müdürü Melik Hayri Çetinkaya birlikte taktı.

Kalabalık davetli topluluğunun katıldığı nişan töreninde genç çiftin nişan yüzüklerini kesen Ziya Cevherli yaptığı konuşmada, uzun yıllardır mesai arkadaşlığı yaptığı şube müdürü Vedat Tezbiten’in kızının nişan töreninde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “İnşallah düğünlerine de milletvekili olarak katılırız.” dedi.

Çocuklarının mürüvveti nedeniyle büyük heyecan yaşayan Vedat-Pembe Şerif Tezbiten çifti ile Metin-Zülfiye Üresin çifti, nişan töreni boyunca misafirleriyle yakından ilgilenerek, mutluluklarını paylaşan tüm davetlilere teşekkür ettiler. Nişan merasimi ve pastanın kesilmesinden sonra genç çifte takılarını takan davetliler Serap ve Ufuk çiftine “Mutluluklar” dilediler.