En İyi Haber Fotoğrafları Bu Sergide

Haber Siteleri
Haber Siteleri
Soygun haber sistemi
düğün fotoğrafları
6 yıl önce

Anadolu Ajansı tarafından oluşturulan ‘İstanbul Photo Avards 2016’ fotoğraf sergisi Sakarya'da açıldı.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri ‘İstanbul Photo Avards 2016’ fotoğraf sergisinin açılışı ile devam ediyor.

 Anadolu Ajansı tarafından oluşturulan sergide dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan önemli olaylar haberlere konu olan fotoğraflar ile gözler önüne seriliyor.

13 bin fotoğrafın en iyileri sergileniyor

13 bin fotoğraf başvurusu alınan yarışmada jüri tarafından seçilen haber fotoğrafları Sakaryalı kültür sanat dostlarının beğenisine sunuldu.. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada; “Anadolu Ajansı’nın haber fotoğrafçılığı alanında düzenlediği yarışmada en güçlü haber fotoğrafları belirlendi. 2015 yılında dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan önemli olaylar ‘İstanbul Photo Avards 2016’ isimli fotoğraf sergisi ile gözler önüne seriliyor. Kültür sanat dostlarının beğenisine sunulacak sergiye tüm Sakaryalılar davetlidir” ifadelerine yer verildi.

Istanbul Photo Awards 2016 fotoğraf sergisi, 15 Kasım - 18 Aralık 2016 tarihleri arasında Ofis Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin ziyaretine açık olacak