Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Eğlence Dolu Uçurtma Şenliği

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü, Sosyal Sorumluluk Projeleri çerçevesinde, ‘’Gönül Bağı Etkinlikleri’’ kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler Birimi tarafından, çocuklara yönelik ‘’Uçurtma Şenliği’’ etkinliği düzenlendi. 
Düzenlenen etkinliğe Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Gençlik Hizmetleri Müdürü ve Eğitim Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Birimi Şube Müdürü katılım sağladı.
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde yapılan faaliyete, Ahmet Akkoç Orta Okulu ve Yurt Müdürlükleri’nden öğrenciler katıldı.
Etkinlikte müzik eşliğinde çocuklara ve gençlere çeşitli ikramlar yapıldı. Eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar ve gençler, uçurtmalarını en yükseğe çıkarabilmek için kıyasıya mücadele etti. Program bitiminde İl Müdürü Nevzat İnanç tarafından çocuklara kitap hediye edildi
Uçurtma Şenliği Programı devamında, Engelliler Haftası hasebiyle Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında, ‘’Farkındalık Yürüyüşü’’ yapıldı. Sakarya Üniversitesi girişinde başlayan yürüyüş, Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Yurdu’nda sonlandı. Yürüyüşe üniversite öğrencileri ve İl Müdürlüğü personelleri eşlik etti. 

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle