Dövmecide taciz iddiası

Çark Caddesi’nde dövmecilik yapan şahsın, genç kızı taciz ettiği öne sürüldü. Genç kız ailesiyle savcılığa giderek dövmeciden şikayetçi oldu. Yapılan araştırmada dövmecinin sahte isim kullandığı tespit edildi.

Sahte isim kullanarak sosyal medya hesabı açan ve Çark Caddesindeki dükkanına müşteri toplayan şahıs, müşteri olarak gelen genç kızı kapısını kilitlediği ofisinde taciz ettiği öne sürüldü. Duruma tepki gösteren genç kız daha sonra kapıyı açarak dükkandan kaçtı.

SAHTE İSİM KULLANMIŞ

Yaşadığı olay sonrasında şok olan genç kız durumu ailesine anlatınca aile Cumhuriyet Başsavcılığına giderek sahte isimli tacizciden şikayetçi oldu. Genç kızın annesi; “Çark Caddesi gibi bir merkezde böyle ipsiz sapsızların işyeri açmaması lazım. İnsanlar Çark Caddesi diye güvenip geliyor, zaten ismi de farklıymış. Adaletin tacizci ve sapıkları toplum içinde dolaştırmayacağına olan inancımız tam. Hak ettiği cezayı alacağına inanıyoruz” dedi.

ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Öte yandan şikayet sonrası Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verilen talimatın ardından polis sahte isimli dövmeciyi yakalayarak gözaltına aldı. 

 

11 ay önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]