Donla Ortada Kaldım Diyerek İsyan Etti!

Karasu-Adapazarı yolu üzerinde aracı bağlanan bir vatandaş daha Karasu Belediyesi’ne haciz isyanında bulundu. Araç sahibi, “Karasu Belediyesi eski icra memuru iş başında. Hiçbir şekilde elimize ulaşmayan belediye vergi borcuna arabam bağlandı ve donla yolda kaldım. Karasu'ya yayan gideceğim. Sen gece rahat uyu İshan Sarı Başkan" diyerek tepkisini dile getirdi.
Karasu Belediyesi tarafından aracına haciz işlemi başlatılması nedeniyle yol çevirmesinde aracının bağlandığını belirten Teoman Aldemir isimli vatandaş, çektiği video ile belediyeye haciz isyanında bulundu.
Aldemir, videoyu sosyal medya hesabında da paylaştı. Pazar günü saat 21:00 sıralarında Adapazarı’ndan Karasu’ya dönerken ÇEKOK mevkiinde jandarma ekiplerince aracının durdurulduğunu söyleyen Teoman Aldemir, “Karasu Belediyesi’ne 2000 yılından kalma 3 bin lira civarı bir borcum varmış. Bu nedenle de aracıma haciz konulmuş. Bu kadar bedel için bu çile yapılmaz” dedi.
Misafirleriyle birlikte araçtan indirildiklerini ve kendi imkanlarıyla Karasu’ya dönmenin yolunu aradıklarını söyleyen Aldemir, sosyal medyasında yayınladığı videoda, “Jandarma ekiplerinin görevi sırasında, arabamın icralık olduğunu öğrendim. Yol ortasında şu şekilde kaldım. Karasu Belediyesi icra koymuş. Ama hiçbir şekilde bir evrak elimize ulaşmadı. Şu an yolda otostop yapıyorum. Belki Karasu’ya gidebilmek için birisi beni alır diye. Donla yolda kaldım. ” ifadelerini kullandı.
4 ay önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]