Dişli ve Saraç bu kez Alifuatpaşa'da iftar açtı

Hidrolik dişli pompalar
Sakarya dişli
9 yıl önce
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi danışmanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Alifuatpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına Ak Partili işadamı Cihan Saraç ile birlikte katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Geyve Belediyesi’nin iftarına, son olarak da Toyota Fabrikası\'ndaki iftara işadamı Cihan Saraç ile birlikte katılan Milletvekili Dişli, Saraç’ı yanına alarak bu kez Alifuatpaşa’da iftar açtı.

Şaban Dişli, Alifuatpaşa Belediyesi  tarafından Ramazan ayı dolayısıyla verilen iftar öncesinde, işadamı Cihan Saraç ile birlikte, iftara katılan vatandaşlarla tek tek el sıkıştı ve bir süre sohbet etti. Milletvekili Şaban Dişli, aday adaylığı konusunda destek verdiği işadamı Cihan Saraç ile bu kez Alifuatpaşa Beldesi\'nde birliktelik mesajı verirken, Dişli ve Ak Partili işadamı Saraç, Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık tarafından sıcak ilgiyle karşılandı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, iftara Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ile birlikte katılırken, Kaya ve Irmak, vatandaşlarla olan sohbette Dişli ve Saraç’a da eşlik etti.

Sıcak bir ilgiyle karşılandılar


Milletvekili Şaban Dişli ve destek verdiği işadamı Cihan Saraç Alifuatpaşa Beldesi\'nde vatandaşların ve esnafın sıcak ilgisi ile karşılanırken, protokol mensupları aynı masada iftar açtı. İftarda konuşan Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık iftara katılan misafirlere teşekkür etti.

İftar yemeği sonrasında Milletvekili Dişli ve işadamı Saraç, Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık’a sıcak evsahipliğinden ötürü teşekkür ederken, Başkan Çalık da iftara katılımlarından ötürü milletvekili Şaban Dişli ve işadamı Cihan Saraç’a teşekkürlerini iletti.