D-100'de korku dolu anlar

fobi korku
6 yıl önce
D-100 karayolunda mazot hırsızlığı iddiasıyla aranan tır sürücüsü polisin dur ihtarına uymayarak kaçtı. Aracı polisin üzerine sürerek kaçan tır şoförünü durdurmak için polisler ateş açtı. Sıcak anların yaşandığı olay sonrası tır sürücüsü ile polisler arasında kovalamaca yaşandı. Yaklaşık 40 km süren kovalamaca Taraklı yolunda son buldu. Sürücü tırı bırakıp kaçtı.
 
Edinilen bilgiye göre, D-100 karayonunun Beşköprü mevkiinde polis ekipleri mazot hırsızlığı iddiasıyla aranan tır sürücüsünü durdurmak için karayolunun Ankara yönünü ulaşıma kapattı. Duran trafik ile birlikte tır sürücüsü polislerce gözaltına alınmak istendi ancak dur ihtarına uymayan tır şoförü, aracını polislerin üzerine sürerek kaçtı. Polsiler silahlarını çekerek ateş açtı. Bunun üzerine tır şoförü ile polis arasında kovalamaca başladı. D-100 karayonunda başlayan ve D-650 karayolunda onlarca polisin katılımı ile devam eden film gibi kovalamaca, tır şoförünün Taraklı yoluna girmesi ile devam etti. Polisler tarafıdan kovalanan tırın sürücüsü Geyve'ye 7 km uzaklıkta aracı durdurarak kaçtı.Kaçan sürücünün yakalanması için bölgede jandarma ve polis geniş çaplı araştırma başlattı. 
 
Öte yandan D-100 karayolunda durdurulmak istenen tır şoförünün kaçması ve polislerin ateş etmesi saniye saniye görüntülendi.
 
İşte o sıcak görüntüler