Cemal Süpürgeci Bilardo Türkiye Şampiyonluğu Yolunda

2 Hafta önce Sakarya Platin Bilorda’da 3 Bant Bilardo Şampiyonasında ikinci olan Cemal Süpürgeci Antalya’da yapılacak olan Türkiye Bilardo Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Antalya – Belek’te 6 gün sürecek olan Türkiye Bilardo Şampiyonasına gitmeden önce Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü de makamında ziyaret eden Süpürgeci başarısını başkan Öztürkle paylaştı. Sakarya’da yapılan bilardo turnuvalarında yarı final ve final oynayan başarılı oyuncu Cemal Süpürgeci’ye Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk tam destek verdi.

Süpürgeci; “Antalya’da yapılacak olan bilardo şampiyonasında da başarılı sonuçlar alarak Hem Erenleri hem de Sakarya’yı en iyi şekilde temsil ederek Milli takıma seçilmek için elimden gelen gayreti göstereceğim. Bugüne kadar bana desteklerini esirgemeyen Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e ve Sakarya Berberler Odası Başkanı Veysel Yıldız’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Öztürk ise; 7-9 şubat Türkiye bilardo şampiyonasına, Sakarya’dan katılacak olan tüm oyunculara başarılar dileyerek özellikle Cemal Süpürgeciden güzel sonuçlar beklediğini söyledi.

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle