Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Büyükşehir O güzergâhta yol bakım çalışmalarına başladı

Büyükşehir Belediyesi YOLBAK dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Serdivan Tunatan Kavşağı ile Helikopter Pisti arasında kalan 2. Cadde ve Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde 14-17 Haziran tarihleri arasında asfalt çalışması olacağı belirtildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinde trafiğin yoğun olduğu güzergâhlarda asfalt bakım onarım çalışmalarına devam ediyor. Serdivan bölgesinin ana arter güzergâhlarından olan, Tunatan Kavşağı ile Helikopter Pisti arasında kalan 2. Cadde ve Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde 14 Haziran Salı günü çalışmalar başladı. Mesai saatleri içerisinde devam edecek olan çalışmaların 17 Haziran saat 17.00’a kadar devam edeceği belirtilirken, sürücülerden trafik yoğunluğunun az olması için alternatif güzergâhları tercih etmeleri istendi.

17 Haziran Cuma gününe kadar çalışmalar sürecek
Konu ile ilgili Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nca yapılan açıklamada, “Şehrin kalbi olarak nitelendirilen en önemli güzergâhlardan Serdivan 2. Cadde ve Mehmet Akif Ersoy Caddemizde asfalt iyileştirme çalışmaları gerçekleştireceğiz. Tunatan Kavşağı ve Helikopter Pisti arasında kalan bu güzergâhımızda 14 Haziran Salı gününden itibaren olmak üzere 17 Haziran Cuma günü saat 17.00’a kadar çalışmalar devam edecek. Güzergâhta trafik akışını tamamen kesmeyerek farklı şeritlerden güvenli ulaşıma olanak sağlayacağız. Fakat sürücülerimizden ricamız güzergâhtaki trafik yoğunluğunun az olması için farklı güzergâhlara yönelmeleridir. Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz” denildi.

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]