Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Bu bahçe, 12 uçan araç gördü!

Serdivan 32 Evler Polis Kontrol Noktası kavşağında bir otomobil hızını alamayıp evin bahçesine uçtu. Evinin bahçesine 12'nci kez araç uçtuğunu söyleyen vatandaş önlem alınmasını istedi.
Ölümlü ve yaralamalı çok sayıda kazanın yaşandığı 32 Evler Beşköprü Caddesi Polis Kontrol Noktası kavşağında bir kaza daha yaşandı. Sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 81 EM 696 plakalı otomobil, yokuş aşağı inerken kavşaha hızla girdi.

Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaldırıma çarparak bir evin bahçesine uçtu. Kazada yaralanan olmazken araç çekici yardımı ile kaldırıldı.

Otomobilin bahçesine uçtuğu evin sahibi Sefer Doğan, kavşağın açılmasından bu yana bahçesine 12 kez araç uçtuğunu belirterek; "Sürekli kaza oluyor. Bu kazalarda bir kişi öldü. Beton ve çelik bariyerde koydular ancak çözüm yok. Bahçemde bir çok ağaç yıkıldı. Bahçede durmak çok tehlikeli. Araçlar yokuştan hızla ilerleyip kavşağa giriyor. Kavşağa acilen set ve ışık yapılarak önlem alınsın. Bir kişi daha ölmeden önlem alınmalı" dedi. 
 

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle