Başkan Soğuk; "Esnafın teknolojiye ayak uydurmasını istiyoruz"

Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Paşalı, resmi olmayan sonuçlara göre Ferizli Belediye Başkanı seçilen Ahmet Soğuk\'u ziyaret etti. 

Soğuk, ziyarette yaptığı konuşmada, 4. Organize Sanayi Bölgesi\'ndeki (OSB) fabrikaların altyapı çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

İlçenin sanayi ve tarım alanında her geçen gün ilerlediğine işaret eden Soğuk, şunları söyledi: 

"Yine Seyifler ve Doğanca köyü arasındaki 5 bin dönüm araziye, otomotiv sektörünün yer alacağı yeni OSB yapımına da başlayacağız. Esnaf odası olarak sizler de esnaf arkadaşlarımızın gelişmeleri yakından takip etmelerini sağlayın. Esnafın teknolojiye ayak uydurmasını istiyoruz. Buna uymayan esnafımız, iş yerlerini bir zaman sonra kapatmak zorunda kalacaktır. Esnaf arkadaşlarımıza her zaman imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya çalışıyoruz  Yalnız esnaf arkadaşlarımız. belediyemize olan sorumluluklarını yerine getirmeleri gerektiğini unutmamalıdır."

Paşalı ise Soğuk\'a görevinde başarılar diledi.

Esnafın menfaatlerini korumayı amaçladıklarını vurgulayan Paşalı, meclis toplantılarına, esnaftan bir temsilcinin katılmasına olumlu baktıklarını kaydetti.
9 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]