Başkan Öztürk MTTB’yi ağırladı

MTTB Sakarya Şubesinin ziyaretinde konuşan Başkan Öztürk, “Geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olacak gençlerin Milli Türk Talebe Birliği çatısından yetişeceğini umuyorum. Erenler Belediyesi olarak her zaman gençlere destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Milli Türk Talebe Birliği Sakarya İl Başkanı Muhammed Talha İbil ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Öztürk, MTTB’nin Yeni Başkanı İbil ve Yönetimini kutlarken, gençler ise 15 Temmuz’a özel hazırladıkları Kıyam dergisini Başkan Öztürk’e hediye etti.

Milli Türk Talebe Birliği ekibinin ziyaretinde konuşan Belediye Başkanı Öztürk, “MTTB kökü 100 yıl önceye kadar uzanan, benim de üniversite yıllarımda tanıştığım ve faaliyetlerine aktif olarak katıldığım çok önemli bir sivil toplum kuruluşumuz. Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bu davanın birçok büyüğünü de içinden yetiştirdiğini biliyoruz. Çalışmalarınızı hala özveriyle sürdürdüğünüzü ve geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olacak gençlerin yine bu çatıdan yetişeceğini umuyorum. Erenler Belediyesi olarak her zaman Milli Türk Talebe Birliği gençlerine destek olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Erenler Belediyesine desteklerinden ötürü teşekkür eden MTTB Sakarya İl Başkanı Talha İbil ise, “Sakarya’da 5 yıldır faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu 5 yılın neredeyse tamamında Erenler Belediye Başkanımızın destekleri mevcut. Derneğimize geldiğinde “Beni bir Belediye Başkanı değil, bir büyüğünüz, abiniz olarak görebilirsiniz. MTTB’nin neye ihtiyacı olursa ben her zaman hazırım.” Şeklinde bize yakınlığını belirtmişti. Dediği gibi desteklerini hiç esirgemedi. Kendisine ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.trabzon öztürk kuyumcu
6 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]