Başkan Keser yol açma çalışmalarını yerinde inceledi

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser karla mücadele ekibinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Pamukova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan karla mücadele ekibi çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Ekipler olumsuz hava koşullarına rağmen karla kapanan mahalle yollarını açıyor.

Başkan Cevat Keser Çalışmaları Yerinde İnceledi

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Fen İşleri Müdürlüğü Karla Mücadele ekiplerinin yaptığı yol açma çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle yollarını açtıktan sonra vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Keser mola verip vatandaşlarla kahvehanede oturup sohbet etti.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukova Belediyesi Meclis Üyeleri Tacettin Efe ve Erol Akalın ile birlikte yolları kapanan yukarı mahalle vatandaşları ile bir araya gelerek gerekli çalışmaların yapıldığını ve kimsenin mağdur edilmeyeceğini söylediler.

Başkan Keser Yaptığı Açıklamada “ Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekibimizin çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Personelimiz 24 saat vardiyalık olarak görev başında. Kepçe ve greyderlerimiz ile yoğun kar yağışı ile kapanan mahallelerimizin yollarını açıyoruz. Don nedeniyle buzlanan ana cadde ve sokaklarımızda ise tuzlama çalışmalarımız devam ediyor. Pamukovalı vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımız devam edecek. Karla kapalı hiçbir mahalle yolu kalmayacak. Hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz ” dedi.

Sağlık Ekiplerine Tam Destek

112 acil sağlık çalışanlarının bir hastaya müdahale için gittiği Şahmelek ve Kemaliye mahallesinde yola kalınca yardımlarına Pamukova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri yetişti.

Pamukova Belediyesine ait Kepçler kara saplanan ambulansı bulunduğu yerden kurtardı.

8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle