Başkan İspiroğlu Hacı ziyaretinde

Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu Kutsal topraklardan hac vazifesinin ardından dönen, Kızılcık mahallesinde oturan Mehmet Alemdar’ı ziyaret etti.

Karasulu hacıların yola çıktıkları ilk günden beri yanlarında ve dualarında olan Başkan İspiroğlu,hacıları yalnız bırakmayarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karasulu hacıların yerine getirmiş olduğu hac vazifesinden dolayı tebrik ederek, haccın Müslümanlar için önemine değindi. Kabul edilmiş bir hac ile dönmenin Müslümanlar için en büyük bayram olduğun belirten Başkan İbpiroğlu, hacılarla sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştirdi. Hac vazifesinin yerine getirmenin ve sağ salim memleketlerine dönmenin mutluluğunu yaşayan hacılar, kutsal topraklara tekrar gitmek istediklerini belirttiler.

Kutsal topraklardan Hac vazifesinin ardından dönen Mehmet Alemdar’ı ziyaret eden Başkan İspiroğlu, Allah herkese nasip etsin inşallah Rabbim sevgili ağabeyimiz Mehmet Alemdar’ın haccını dualarını kabul eylesin inşallah. Hayırlı olsun dedi.  Hac ziyaretini Başkanla birlikte giden karasu Ziraat odası Başkanı Fikri Hordoloş ve Karasu Muhtarlar Odası başkanı İsmail H. Topaloğlu’da ziyaret ettiler.

8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle