Başkan Dişli, Agora'da sanal kayık yaptı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Agora Eğlence Merkezi’nde Sanal Kayık yaptı.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AGORA Alışveriş Merkezi’nde bulunan Sanal Kayak Eğlence Merkezi’nde Sanal Kayak yaptı. Kayak, motokros ve Yüzme sporlarına merakı ile bilinen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Agora Eğlence Merkezi’nde İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte Sanal Kayak yaptı.

Ziyaretçi sayısı her geçen gün artan AGORA Alışveriş Merkezi’nde sanal kayak yapan Başkan Dişli, Agora Alışveriş Merkezi’nin 7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği bir yer olduğunu ifade etti. Başkan Dişli, Agora’nın şehre farklı bir renk kattığını ifade ederek , “Bin 450 metrekarelik kapalı alanda yüze yakın oyun gruplarının bulunduğu eğlence merkezine gelenler, bir taraftan alışverişlerini yaparken bir taraftan da keyifli vakit geçirebilecek. Adapazarlıları farklı bir eğlence merkezi ile buluşturan Odak Grup Yönetim Kuruluna da bu anlamda teşekkür ediyorum” dedi.
7 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle