Başkan Dik, Sakaryalı vekillerle Ankara’da görüştü

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik, engelliler adına yürüttükleri çalışmalara destek istemek amacıyla Ankara’da hem siyasi parti genel merkezlerini, hem de Sakarya milletvekillerini ziyaret etti.

Yavuz, Üstün, Çelik ve Kutluata’ya ziyaret

Başkan Dik ziyaret programı kapsamında ilk olarak, Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Adalet Komisyonu üyesi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u ve akabinde TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ü ziyaret etti. Engelliler Derneği Başkanı Dik aynı gün, Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik ile Ak Parti Genel Merkezi’nde görüştü.

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik, MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata’yı da meclisteki makam odasında ziyaret ederken, Dik, son olarak CHP genel merkezinde, Engelliler Üst Kurul üyesi Erman Eranil ile görüşme yaptı.

İktidar ve muhalefete de gitti

Engelliler adına yürüttükleri çalışmalar ve hayata geçirmeyi düşündükleri projeler hakkında bilgi vermek ve destek istemek amacıyla Ankara’ya giden Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik, Ak Parti, MHP ve CHP Genel Merkezlerini de ziyaret etti.

Ankara un
Ankara
8 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]