Balon Futbolu Sakarya'da

Sakarya Fotokopi Satış
Sakarya Hamam
1 yıl önce

Dünyada trend grafiği her geçen yıl artış gösteren balon futbolu, Balagole adıyla artık Sakarya’mızdada takım sporu tutkunlarına Sakarya Gençlik Merkezleri üzerinden hizmet veriyor.

Temassız bir takım sporu olması sebebiyle pandemi sürecinde değeri artan balon futbolu Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Gençlik Merkezleri öncülüğünde tanıtımları yapıldı.

EN SERT MÜDAHALELER YUMUŞAKÇA SONUÇLANIYOR

Serdivan Gençlik Merkezi tarafından Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda tanıtımları gerçekleştirilen balon futbolu öğrencilerden büyük ilgi gördü. En sert mücadelelerin bile yumuşakça sonuçlandığı balon futbolunda oldukça güvende ve stresten uzakta spor yapma imkanı bulan gençler oldukça keyifli dakikalar geçirdiler. Balon Futbolu maçına Sakarya Gençlik Hizmetleri Müdürü Yavuz Çangir, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Salman, Gönüllügençler ve Gençlik Liderleri ve öğrenciler katıldılar.

ÖĞRENCİLER TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR.

Sakarya Gençlik Hizmetleri Müdürü Yavuz Çangir “ Sakarya’mıza kazandırmış olduğumuz ve tanıtımlarını gerçekleştirdiğimiz bu spor öğrencilerimiz tarafındanoldukça ilgi görüyor bu sporu diğer spor salonlarımızda ve  mecralarımızda da tanıtmak ve geliştirmek için Sakarya Gençlik Merkezleri olarak planlamalar yapmaktayız, sporu seven merak edenleri takımları ile birlikte Gençlik Merkezlerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.