Azılı hırsızlar böyle görüntülendi

Adapazarı, Serdivan ve Arifiye  ilçerinde  9 ev ve 1 iş yerinden 120 bin liralık soygun yapıp iki otomobil çalan azılı hırsızlar Sakarya ve Düzce'de düzenlenen operasyonla yakalandı. Hırsızların gerçekleştirdikleri soygunlar güvenlik kameralarınca görüntülendi.
Adapazarı, Serdivan ve Arifiye  ilçerinde  9 ev ve 1 iş yerinden farklı tarihlerde 95 bin TL değerinde ziynet eşyası (Altın Bilezik, Yüzük, Çeyrek Altın) kol saati, 25 bin  TL nakit para, 2 bin lira değerinde sigara, 1 adet leptop, 1 adet kombi, 2 adet cep telefonu, 2 otomobilden 1 adet tablet, 1 adet oto teybi ile 2 otomobil çalınması olmak üzere 14 hırsızlık olayı ile ilgili Sakarya Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar sonucunda 2 şüphelinin kimlikleri tespit edildi.

Şüphelilerin yakalanması için harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık büro ekipleri; hakkında hırsızlık suçlarından 23 yıl kesinleşmiş hapsi bulunan ve çok sayıda hırsızlık suçundan kaydı olan H.P.'yi (38) yakalamak için Düzce'de operasyon yaptı.

Polisi fark edip araçla kaçmaya çalışan H.P., kovalamaca sonucu yakalandı.

DİĞER HIRSIZ ADAPAZARI'NDA YAKALANDI

Hakkında hırsızlık suçundan 14 yıl kesinleşmiş hapsi bulunan aynı şekilde çok sayıda kaydı olan diğer şüpheli T.İ. (25) için de Adapazarı'nda operasyon düzenlendi.

T.İ., polislerce kıskıvrak yakalandı.

Yakalanan 2 azılı hırsız da tutuklandı.

Öte yandan şüphelilerin gerçekleştirdikleri soygunlar güvenlik kameralarınca görüntülendi.

2 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]