Arifiye Belediyesi'nde kadro sevinci

Arifiye Belediyesinde kadro karşılığı sözleşmeli çalışan personel, 15 Eylül 2013 tarihinden itibaren 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre, devlet memuru oldu.

Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen programla sözleşmeli personel imzalarını atarak kadroya geçti. Programa Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Belediye Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı ve Adnan Ağırman İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Savaş, Mali Hizmetler Müdürü Veysel Ihlamur, Temizlik İşleri Müdürü Yaşar Faruk Balkaya, Zabıta Komiseri Halit Kasap ve kadro almaya hak kazanan belediye personeli katıldı.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada, "Belediyemizde uzun yıllardan beri 5393 sayılı Belediye kanunun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında sözleşmeli olarak çalışan teknik ve idari personellere 2 Ağustos 2013 tarihli ve 28726 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 657 sayılı kanunun 4/a maddesine göre memur kadrolarına Belediyemiz bünyesindeki 10 personel alınmıştır. Yarın sizler için bambaşka bir gün olacak. Kadro ve iş endişesi olmaksızın, devlet memurluğunun sağladığı kadro ve iş güvencesi ile çalışmaya başlayacaksınız. Yıllardır hep birlikte, uyum içerisinde Arifiyelilere hizmet ediyoruz. Bundan sonra da sizlerle birlikte Arifiye\'yi kalkındıracak projeler üreterek Arifiyelilerin refahı, huzuru ve mutluluğu için çalışacağız. Bu vesile ile kadro alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun" dedi.
medical kadro
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]