Akçay Belediyesi'nde peyzaj çalışmaları devam ediyor

İlçe merkezine uzak mahallelerde bile yapılan planlamalarla, mahallelerin çeşitli ihtiyaçlarına göre elden geçirilmesi çalışmalarında hizmet üreten Sapanca Belediyesi, Akçay Mahallesi Mezarlığı ve çevresinde peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Mahallede bulunan Mezarlık alanının sınırlanması çalışmalarını peyzaj düzenlemesiyle sürdüren Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mezarlık boyunca ilerleyen yaptığı çalışmalarla mezarlık ve çevresini güzelleştirdi.

Akçay Mahallesi’nin birçok yerinde devam ettirilen düzenleme çalışmaları bağlamında Mezarlık ve Çevresi peyzajının mahalleye hoş bir hava katacak olmasının, mahalle genel görünümüne büyük katkısı olacağını belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca Belediyesi’nin örnek alınacak nitelikte gerçekleştirdiği peyzaj çalışmalarının en uzak mahallelerde sürdürülmesinin Sapanca İlçesi’nin genel görünümüne çok şeyler katacağını ifade etti ve Sapanca İlçesi’nin, sürdürülen genel peyzaj çalışmalarıyla daha da beğenilir hale geleceğini ifade etti.

7 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle