Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Ahmet Özhan AKM' de

Sakarya Büyükşehir Belediyesi' nin her ay düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin yakından tanıdığı oyuncu ve şarkıcı Ahmet Özhan AKM’de gerçekleştirilecek olan konserde sevenleriyle buluşacak.

 

Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de her kesimin gönlünde girebilmiş değerli isimler vatandaşlarla buluşuyor. Öğretici, bilgilendirici ve sanat dolu programlar Ahmet Özhan konseriyle devam edecek. Özhan, 9 Mart Çarşamba günü saat 19.30’da AKM’de konser verecek.

 

ÜCRETSİZ OLACAK

Programın moderatörlüğünü ud virtüözü Prof. Dr. Ferdi Koç yapacak, Mustafa Hakan Ayhan ney ve öğretim görevlisi Tuncay Kardaş ise kanun ile eşlik edecek. Söyleşi ve konser şeklinde yapılacak olan programa ilginin yoğun olacağı bekleniyor. Ücretsiz olan konsere herhangi bir kriter aranmaksızın tüm vatandaşlar katılabilecek.

 

VATANDAŞLARI BEKLİYORUZ

Kültür İşleri Dairesi’nden yapılan açıklamada , “Birbirinden kıymetli sanatçılarımızı ve isimlerimizi programlarımızda ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Vatandaşları bilgilendiren, sanat dolu akşamlarımızda ağırlamaya devam edeceğiz. Tüm halkımızı ücretsiz olan Ahmet Özhan konserimize bekliyoruz” denildi.

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle