Agora'da Çocuk Kulübü'ne yoğun ilgi

Çocuk çadırları
Sakarya çocuk kıyafetleri
6 yıl önce
13 Mart saat 14.00’de gerçekleşen “Kukla Tiyatro Gösterisi” Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi etkinlik alanında miniklerle buluştu. Çocukların sevdiği Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalı birbirinden eğlenceli skeçleri ile sahne aldı.
 
Tiyatro oyununun ilk bölümlerinde Pamuk Prenses’ in ormanda kaybolması ve Yedi Cüceler ile tanışması sahnelendi. İlerleyen dakikalarda kötü kalpli Kraliçe’nin Pamuk Prensesi büyülü elma ile zehirlemeye çalışması miniklere heyecanlı anlar yaşattı. Tiyatro oyunun sonunda büyüyü gerçek sevginin bozması ile Pamuk Prenses masal kahramanın eğitici hikayesinde her zaman iyiliğin kazandığına değinilmiştir. Eğlendirirken, öğretmeyi amaçlayan Ateş Sanat ekibi, kuklaların yanında sahne aldılar. Hafta sonu tatilini değerlendirmek için en doğru adres olan Agora Alışveriş Merkezi, tüm ailelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Agora Alışveriş Merkezi eğlendirirken öğreten çocuk tiyatrolarını her hafta minikler için düzenliyor. Geçtiğimiz haftalarda da sevilen masal kahramanları Hansel ve Gretel’in kötü cadıya karşı geçirdikleri macera dolu hikayeyi ve yaptığı hatalardan ders çıkaran Pinokyo’nun eğitici hikayesini, Masal Diyarı’ nın kahramanları Peter Pan ve Oliver Twist’ in maceralarını anlatan tiyatro oyunları çocuklar tarafından yoğun ilgi görmüştü.

Çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen tiyatro gösterileri 19-20 Mart tarihlerinde Alice Harikalar Diyarı’nda tiyatrosu ile devam edecek. 19 Mart saat 14.00-16.00 ve 20 Mart 15.00-18.00 saatlerinde Alice Harikalar Diyarı Çocuk Tiyatrosu Agora Alışveriş Merkezi’ nde -1 etkinlik alanında minik ziyaretçilerle buluşacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, çocuk ziyaretçileri Agora Çocuk Kulübü’nün sevilen masal ve roman kahramanlarının tiyatroları ile buluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Geçtiğimiz haftalarda yoğun ilgi gören Masal Diyarı Tiyatrosu, Don Kişot, Pinokyo, Hansel & Gretel gibi çocuk tiyatrolarına Agora Alışveriş Merkezi’nde yer verdiklerini; önümüzde ki haftalarda da birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla minik ziyaretçileri buluşturmaya devam edeceklerini belirten Hasan Noyan; tüm aileleri çocukları ile birlikte 19-20 Mart tarihlerinde “Alice Harikalar Diyarı Tiyatrosu’ na davet etti.