Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

AGDAŞ ve Zinnet Dilmen Anaokulu’ndan eğitime destek

AGDAŞ’ın ‘Paylaşım Kumbarası’ adlı sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında Zinnet Dilmen Anaokulu’nda öğrenci ve velilerin desteği ile toplanan oyuncak ve kitaplar Karasu Gazi İlköğretim Okulu’na gönderildi.

AGDAŞ ve Zinnet Dilmen Anaokulu’nun ‘Paylaşım Kumbarası’ ve ‘Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma’ projelerinin birleşimi ile yapılan sosyal sorumluluk kampanyası ile birçok öğrenci sevindirildi.

Sosyal sorumluluk kampanyası için AGDAS tarafından Zinnet Dilmen Anaokulu’na bırakılan ‘Paylaşım Kumbarasına’ okulun öğrenci ve velileri tarafından çeşitli oyuncak ve kitaplar bırakılarak hediyelerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amaçlanmıştır.

Erenler Kaymakam’ı Sn. Mehmet MIZRAK tarafından AGDAŞ’ın ‘Paylaşım Kumbarası’ kampanyası için AGDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü Sn. Emre UĞUR’a teşekkür plaketi verilmiştir. Yardımlaşmanın ve eğitimin önemine vurgu yapan Mehmet Mızrak, AGDAŞ’ın sosyal sorumluluklarının farkında olan bir kurum olduğunu ve diğer kurumlara örnek olması gerektiğini söyledi. Erenler Belediye Başkanı Ali AKDENİZ ise bu güzel proje için AGDAŞ ve Zinnet Dilmen Anaokulu yetkililerine teşekkür etti.

Toplanan hediyeler 9 Mart Pazartesi günü yapılan etkinlik ile Karasu Gazi Ortaokulu’na teslim edildi. Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Oktay ÖZTEN, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet ÇALIK, AGDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü Emre UĞUR ve Zinnet Dilmen Anaokulu Müdürü Sn. Hacer ULUKÖYLÜ toplanan hediyeleri çocuklar ile birlikte açarak öğrencilerin mutluluğuna ortak oldular ve çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle