“Mahallem’de Şenlik Var” yarın başlıyor

Adapazarı Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri bu yıl da dolu dolu geçecek. İlçe genelinde 5 farklı bölgede Halk İftarı düzenleyecek olan Adapazarı Belediyesi, Maltepe,Güneşler,Çökekler ve Camili’de Ramazan “Mahallemde Şenlik Var”adlı etkinlik düzenleyecek.

Şenlik olacak

Adapazarı Belediyesi’nin Ramazan ayında düzenlediği geleneksel “Mahallemde Şenlik Var”adlı etkinlikler 3-4 Temmuz Perşembe ve Cuma akşamı Maltepe Spor Tesisleri’nde yapılacak etkinlikle start alacak.

2 akşam sürecek

Bir mahallede iki akşam boyunca sürecek Şenlik programları dahilinde 8-9 Temmuz Salı-Çarşamba Güneşler Talat Tömekçe İlköğretim Okul Bahçesinde, 15-16 Temmuz Salı-Çarşamba Çökekler İlköğretim Okulu Bahçesi ve son olarak 21-22 Temmuz tarihlerinde Camili’de şenlik düzenlenecek.Geleneksel Ramazan eğlenceleri ve ikramların yer alacağı şenlik programları iftar sonrasında başlayacak.

İftarlar 11 Temmuz\'da başlıyor

Adapazarı Belediyesi ilk Halk İftarını 11 Temmuz Cuma günü Korucuk Vakıfkent Okul Bahçesi’nde düzenleyecek. Adapazarı Belediyesi’nin diğer Halk İftarı programları ise 14 Temmuz Pazartesi Karaman Tes-İş Anadolu Lisesi Bahçesi, 17 Temmuz Perşembe Yağcılar Mahallesi Kapalıpazaryeri, 21 Temmuz Pazartesi Ozanlar Kapalıpazaryeri ve son olarak 25 Temmuz Cuma günü Yenigün Mahallesi Fen Lisesi Bahçesi’nde verilecek.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]