sakarya doktorlar

Hastalıkların tedavisinde ilaç kadar doğru doktor ve hastane seçimi de önem taşıyor. Bir çok kişi hastalığıyla ilgili doktor seçiminde karar vermekte zorlanıyor. Doktor seçimi için öncelikle iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Herkesin düzenli aralıklarla muayene olup tedavi için yardım alacağı bir aile hekimi bulunuyor. Ancak pek çok hastalığın teşhisi ve tedavisi uzman doktor gerektiriyor. Akademik kariyeri olan profesör, doçent ya da uzman doktorlar kendi muayenehanelerinde, özel klinik veya hastaneler ile devlet ve üniversite hastanelerinde hizmet veriyor. Sakarya'da farklı branşlarda hizmet veren pek çok doktor bulunuyor. Sizde istediğiniz doktoru internette 'Sakarya doktorlar' şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz. En büyük şehir rehberi Sakaryarehberim.com'dan da dilediğiniz hekime kolayca ulaşabilirsiniz.
Sağlık sorunu yaşayanlar daha iyi bir hizmet alabilmek için ve alanında tecrübeli doktorlara muayene ve ameliyat olmak amacıyla genelde özel hastaneleri, klinikleri veya üniversite hastanelerini tercih ediyor.

Ancak ister özel, ister devlet hastanesi olsun ya da özel muayenehanesi olan bir hekim olsun doğru doktorun seçilmesi sağlığınız için hayati öneme sahip.
Günümüzde hastalıklarla birlikte her uzmanlık alanında yan dallar ve üst ihtisaslar oluştu. Bu durum doktor seçiminin daha önemli hale getirdi.
Hastanelerde randevu, hastalığın derecesine göre değil müracaat sırasına göre veriliyor. Özellikle branş sıkıntısı olan bölümlerde hastalar randevu almak için birbirleriyle yarışıyor.
Devlet ve üniversite hastanelerinde romatoloji, endokrinoloji, hematoloji gibi doktor sayısı az olan branşlarda randevu almak neredeyse imkansız.
Şehirlerde pek çok alternatif hastane ve doktor var. Sıklıkla yakınların tavsiye ettiği doktorlar değerlendirmeye alınıp tercih ediliyor. Tavsiyeler önemli olabilir ancak doğru doktor seçiminde yeterli değildir. Hastalıklar benzerlik gösterse de kişiler arasında farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle tavsiye edilen doktoru mutlaka araştırın. Araştırmanızı kendiniz yapın. Doktor seçiminde alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip, başarılı operasyonlar gerçekleştirmiş doktorlar ilk tercihiniz olmalı. Doğru doktor ve hastaneyi bulmak için interneti de kullanabilirsiniz.

Sakarya'da göz tedavisinden, ağız ve diş sağlığına, doktor sayısı az olan romatoloji, endokrinoloji, hematoloji dallarına, tüp bebek tedavisinden, kanser hastalıklarına, ozon tedavisinden dermatolojiye kadar her alanda muayene olup yardım alabileceğiniz uzman doktor bulunuyor. "Sakarya'da doktorlar" devlet ve üniversite hastanelerinin yanında özel hastaneler, klinikler ve muayenehanelerde hizmet veriyor. Aradığınız doktor için internette 'Sakarya doktorlar" şeklinde arama yapabilirsiniz. Ya da en etkili şehir rehberi Sakaryarehberim.com'dan da aradığınız doktor ve hastaneyi kolayca bulabilirsiniz. "Sakarya'da doktorların" tüm iletişim bilgileri bu adreste.

Devamı...

Diş Hekimi Serpil Akyol Uzun

Ağız ve Diş Sağlığı, Dolgu, Kanal Tedavisi, İmplant, Diş Çekimi, Çocuk Diş Hekimliği, Diş Beyazlatma, Şeffaf Plaklarla Ortodontik Tedavi, Periapikal, Röntgen, PRF Uygulamaları

Sakarya / Serdivan
Rank : 1500

Estemore - Op. Dr. İlsun Aka

Plastik ve Estetik Cerrahi, El ve Mikrocerrahi, Kanser Sonrası Meme Onarımı, Cilt Kanserleri, Yüz Kırıkları, Yanık Tedavileri, Burun Estetiği, Genital Bölge Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Karın Estetiği, Kol - El - Bacak Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Estetiği, Yüz Estetiği, Jinekomasti, Liposuction, Dolgu & Botox, Cilt Bakımı, Saç Mezoterapisi, Yara İzi Tedavisi, Lazer Epilasyon, Leke Tedavisi

Sakarya / Serdivan
Rank : 500

Op. S.Doktor Turgay Şenen

Tüp Bebek Danışmanlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, İnfertilite (Kısırlık Bölümü), 4D (Dört Boyutlu Renkli) Ultrasonografi, Menopoz Tedavisi

Sakarya / Adapazarı
Rank : 100
İlgili İçerikler