Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Ev Dekorasyonu, Ev Tekstili ve Ev Eşyaları > Halıcılar >
 
Toplam oylamada ortalama

Karasu Halıcılar

ˆ Üst Kategoriye Çık
Yıllardır kullandığınız halılardan sıkıldınız ve halılarınızı değiştirmek için Sakarya’da halıcı mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Sakaryarehberim.com olarak Sakarya’da bulunan halıcıları sizin için bir araya getirdik. Siz de firma rehberimizde bulunan halıcıları inceleyebilirsiniz ve konumları ile iletişim numaralarını öğrenebilirsiniz.

Halılar evlerinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Halısız bir ev hem görünüş olarak soğuktur hem de fiziksel olarak soğukluğu bize yansıtır. Halılar evdeki odaların görünüşünü tamamen değiştirir ya da dekorasyon olarak tamamlayıcı etki gösterirler.

Halı seçimi yaparken öncelikle halıyı kullanacağınız odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle odanın ölçülerini alın mobilya ve koltuklar haricinde odada boşta kalan alanı hesaplayın normal büyüklükteki odalara halı seçerken halı ile koltuk ya da mobilyalar arasında 40 – 50 cm boşluk kalmalıdır. Eğer odanız küçük ise yapabileceğiniz iki seçenek var, bunlardan ilki odayı duvardan duvara halı kaplatmak diğeri ise daha minimal bir halı tercih edip kenarlarında boşluk kalmasını sağlamaktır. Halınızın bir kısmı koltuk ya da mobilyaların altında kalır durumda olursa odanız olduğundan daha küçük görünecektir. Duvardan duvara yapılan daha az hareketli sade halılar üzerine konumlandırılmış mobilya ve aksesuarlar odayı ferah gösterecektir.

Halı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da halının model ve renkliliğidir. İnternet sitelerinde ya da mağazada vitrinde gördüğünüz rengarenk canlı renklerde olan halılar, cesur çizgileri olan geometrik desenli halılar dikkatinizi çekebilir fakat aldığınız ürün evde oturma grubunuz ile uyum sağlamayabilir. Odanız eşya bakımından kalabalık ise fazla desenli bir halı odanızı olduğundan daha yoğun ve boğucu gösterecektir. Aynı şekilde koltuklarınız ile aynı renkte olan halılar da uyumsuz bir görselliğe sebep olur. Kontrast renkler ya da ton farklılıkları daha uygun bir görünüm sağlayacaktır.

Eğer odanız büyük ve az eşyalı sade bir oda ise büyük desenli renkli ve büyük halılar kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz halı çocuk odası içinse daha derinlemesine düşünmeniz hatta gerekiyorsa biraz daha pahalı halılara yönelmeniz gerekebilir. Çocukları hastalıklardan korumak ve daha hijyenik bir odaya sahip olabilmelerini sağlamak adına tozların kirlerin halıya yapışmamasını sağlayan modelleri tercih etmelisiniz.

Siz de Sakarya’daki size en yakın halıcıyı öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya’da ki Halıcılar sekmesini inceleyebilirsiniz.

 

ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Divan Halızade Mobilya
 
Sancak Halı & Zemin Market
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu  
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar (Karasu konumundaki)
Dinarsu halı
 
Halı
 
Halı kenarı katlama
 
Halı satışı
 
Kaşmir halı
 
Merinos halı
 
Overlok
 
Padişah halı
 
Pierre Cardin halı
 
Ran halı
 
Saray halı
 
Turkuazlar halı
 
Yolluk
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Halıcılar
İkinci El Eşya
Perde, Mefruşat, Manifatura, Çeyiz Eşyaları
Bağlantılı Alt Sektörler
Züccaciye, Hediyelik Eşya, Butik
Dekorasyon, Alçı, Kartonpiyer, Duvar Kağıdı