Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Zirve Evden Eve Nakliyat

Zirve Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat, Ofisten Ofise Nakliyat, Paketleme ve Montaj, Şehirler Arası Ambalajlı Nakliyat, Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Sigortalı ve Ambalajlı Taşımacılık
Adresler
Adres 1
İstiklal Mah. Ersen Sk. No: 20 (Adliye Sarayı Karşısı - Gümrükönü Karşısı) Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
İrtibat No:
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

Zirve Evden Eve Nakliyat

"Kredi Kartı Geçerlidir"

Hakkımızda

Sakarya merkez olmak üzere kurulduğumuz günden bu yana aralıksız olarak evden eve nakliyat, büro, askılı tekstil, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz, piyano gibi değerli eşya nakliyesi yapmaktayız.

Nakliyat firmaları arasında evden eve taşımacılığı da üstün bir şekilde sürdüren firmamız nakliyat sektöründe her geçen gün gücünü göstermektedir. Zirve evden eve nakliyat nakliyat işlerinizi, evden eve taşımacılığınızı yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Nakliyat ve evden eve taşımacılığınızı planlı, programlı ve zamanında yapar.

*** Nakliye Sektöründe Lider...

Sakarya Evden Eve Nakliyat

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı, ne kadar elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden, değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

*** İşinizi Şansa Bırakmayın...

Hizmetlerimiz

• Paketleme

• Yükleme

• Servis

• Taşımacılık

*** Taşınmak Artık Dert Değil...

Yorumlar
Fİrma sahibi dürüst ve iyi birisi. Asansörlü nakliyatı Sakarya'ya ilk getiren kişi.
Yiğit Rüzgar Uzun
Yiğit Rüzgar Uzun
Yorum ekle!