Yılmaz Makina

Yılmaz Makina
Elektrikli El Aletleri - Motor Çeşitleri - Kompresör - Kaynak Makinaları ve Ekipmanları - El Aletleri - Takım Çantaları - Vida Çeşitleri - Jeneratör - Hidrofor ve Teknik Hırdavat Grubu Satışı
Adresler
Adres 1
İncilli Mah. Karakol Cad. 620. Sk. Karasu Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Üyelik durumu
Özel üye

Yılmaz Makina

Çalışanı ile birlikte belirlemiş olduğu kalite politikası hedefinde çalışmalarını sürdüren firmamız, gerek teknik donanım, gerekse uzman kadrosu ile hizmetinize hazırdır.

Firmamız kaliteden ödün vermeden fiyatta rekabetçi, kalitede öncü, gelişen teknolojilere paralel olarak kendi sahasında dünya çabında kendini kanıtlamış bir firma olarak görmeyi hedeflemiştir.

Aradığınız herşey burada...

Yılmaz Makina, ilimizin önde gelen kuruluşları arasındadır. Kapasitesini arttırmak ve ürün yelpazesini çeşitlendirmek için yeni yatırımlara devam etmektedir.

Hizmet – Kalite - Güven

Müşterilerimizin memnuniyetini; ekip ruhuna sahip nitelikli iş gücümüzle, hizmette süratimizle, sürekli iyileşme çalışmalarımızla, en mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla, yaratıcı, yenilikçi ve geliştirici kadromuzla, köklü geçmişimizle, sektörde marka olma çabamızla; teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, anlatan, eğiten, sorunlara çözüm olan, toplum değer ve prensiplerine sahip çıkan, hizmet anlayışımızla sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründe tercih edilen, saygın ve öncü olarak dağıtım ve pazarlama sunmak, sektörünü yönlendiren güçlerden biri olmak.

Misyonumuz

Yılmaz Makina süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından hissedarlarına ve topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmaktır.

Ana Değerlerimiz;

» Dürüstlük
» Esneklik
» Müşteri odaklılık
» Takım ruhu
» Sürekli gelişim

Yılmaz Makina olarak başarımızı bağlı olduğumuz değerlerimize borçluyuz. Bugün bu değerleri herkesle ve özellikle de gençlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.