Yeniada Tesisat

Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti, Kanal Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Pis Su Kaçağı Tespiti, Gider Görüntüleme
Adresler
Adres 1
Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No 22 54200 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Üyelik durumu
Özel üye

Hakkımızda

Sıhhi Tesisat alanında oluşan arızaları teknoloji ile birleştirerek son teknolojik cihazlarla su kaçaklarını nokta olarak bulup tamirini yapıyoruz. Lavabo, mutfak ve WC tıkanıklıklarını 7/24 hızlı bir şekilde kanal açma robotu ile kırmadan ve pisletmeden açıyoruz.

 

Vizyonumuz
Sürekli gelişen teknoloji alanında var olan hızlı gelişmeleri takip ederek müşterilerimize hep en kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz 

 

Misyonumuz
Müşterilerimizin taleplerine ve oluşan arızalara verdiğimiz zamanda;  7/24 müdahale eden, hızlı profesyonel çözümler üreten, mutlu ve yüzü gülen müşteriler en önemli hedefimizdir.

 

 

>> Su Kaçağı

Hepimiz evlerimize çok değer verir, adeta gözümüz gibi bakarız.Evimizi dekore ettirirken hiç bir masraftan kaçınmaz en değerli malzemeleri kullanırız. Tabiki evimiz de bizim göremeyeceğimiz bir yerlerde arızalar çıkabiliyor ve bulması ve tamir etmesi yardım almadan çok zor olabiliyor. Bu arızalar evimizde duvarların boyalarının kabarması, laminant parkelerin şişmesi ve alt kata su damlaması şeklinde bize belirtiler veriyor. Artık günümüzde teknolojik cihazlarla zor olan bu arızaları nokta olarak bulmak ve tamirini yapmak kolaylaşmıştır. Yeniada Tesisat olarak evinizdeki su kaçaklarında 7/24 hizmet vererek bu sıkıntılardan sizleri hızla kurtarıyoruz. Son teknolojik cihazlarla ve ustalarımızın birikimi ile su kaçağını nokta olarak buluyor ve bulduğumuz yerden tamirini yapıyoruz. 

 

Karmaşık ve zor olan su kaçağını sizin için kolay bir sorun haline getiriyoruz ve yaptığımız iştem bizde keyif alarak sizin mutluluğunuzdan mutluluk duyuyoruz. Gider tıkanıklığı açma, evlerimizde,ofislerimizde gözümüzle göremediğimiz ve bizim kontrolümüzün dışında çalışan sistemler var. Lavabolarımız, WC giderleri, mutfak giderleri de bu sistemlerin başında geliyor. Lavabo, mutfak ve WC giderlerimizdeki bir arıza bizi maalesef çok zor durumlarda bırakabiliyor. Lavabodan geriye su gelip tüm mutfağın batması, WC giderinin taşıp tüm banyoyu pis su basması gibi sorunlar hiç beklenmedik anlarda başımıza gelebiliyor. Yeniada Tesisat olarak tüm gider tıkanıklığı problemlerinizde son teknolojik gider tıkanıklığı açma robotu ile borulardaki tüm tıkanıklıkları, kırmadan, dökmeden ve pisletmeden  açıyoruz. Açtıktan sonra her hangi bir sorun var mı diye kanal görüntüleme kamerası ile kontrol ediyoruz. Sağlıklı çalıştığını anladıktan sonra size kamerada gösteriyoruz.

 

>> Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulunamadığı zaman maddi ve manevi zararları olan bir arızadır. Evlerimize, parkelerimize,evimizin boyasına ve hatta temeldeki demirleri çürütmeye varan zararları vardır. Eski sistemde su kaçağı tüm zeminim kırılması suretiyle kıra kıra kaçağı bulana kadar devam eden bir süreçti. Tabiki buda hem maddi sorunlara hemde psikolojik sorunlara neden oluyordu.

Yeniada Tesisat olarak tüm bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Hem temiz su hemde pis suda su kaçaklarını cihazlarla nokta olarak buluyor ve sadece o noktadan tamiratını yapıyoruz. Bir çok avantajları da beraberinde getiren bu sistemde hem nokta olarak tamirat yapılıyor ve hemen hemen hiç zarar olmadan bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

 

>>  Gider Tıkanıklığı Açma

Lavabo, mutfak, WC giderlerimiz elimizde olmayan çeşitli sebeblerle tıkanır ve bazen koskoca bir mutfağın taştığını veya tuvaletin pis su ile dolduğu görmek korkunç bir manzaradır. Son sistem sadece tıkalı borular için üretilmiş kanal açma robotu ile biz bu tıkanıklıkları kırmadan, dökmeden ve en önemlisi pisletmeden açıyoruz. Tıkanıklığın cinsine göre kanal açma robotuna çeşitli uçlar takarak tamamen temizliyoruz. Bu işlemin sonunda yapılan işin düzgünlüğünü kontrol etmek için pis su gider kamerası ile görüntülüyor ve tamamen açılıp açılmadığını kontrol ediyoruz. Müşterimize tamamen sağlıklı çalışan bir gider bıraktığımızdan emin olduktan sonra sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmaları dileği ile, bizde işimizi düzgün yapmanın verdiği mutluluk ile işimizi teslim ediyoruz.

 

>>  Gider Görüntüleme 

Pis suyu tahliye ettiğimiz gider boruları mutfak, lavabo ve WC'lerde bulunur ve yapımı aşamasında son derece dikkatli yapılmalıdır. Meyillerin düzgün verilmesi, ek yerlerine sağlıklı bir şekilde conta koyulması, beton dökülürken hattın bozulmaması gibi dikkat noktaları vardır. Gider boruları zamanla meyilleri bozulur ve özellikle mutfak hatlarında, tıkanmalara sebep olur. Montaj aşamasında conta atıklıkları olur ve su kaçağına sebep olur. Yeniada Tesisat olarak gider görüntüleme kamerası ile,  hattaki tüm arızaları ekrandan görüyor ve hat tespit dedektörü ile üstten , atık suda da nokta olarak tespitini yapıyoruz.  Tıkanmaya sebeb olan meyil bozuklukları da, başlangıç ve bitiş noktaları yani düzeltilecek alan tespitini kolaylıkla yapıyoruz. İster pis su, ister temiz su olsun tüm arızaları cihazlarla üstten nokta olarak tespitini yapıyor ve o noktadan tamirini yapıyoruz.