Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

www.HayvanlarİçinHerşey.com

www.HayvanlarİçinHerşey.com
Türkiye'nin evcil hayvan ve hayvancılık e-ticaret sitesi Sakarya'da. Kedi ve Köpek mamaları aksesuarları, medikal ürünleri, sığır, koyun, keçi, at, tavuk, güvercin vitamin mineral yem, medikal ürünler, aksesuar
Adresler
Adres 1
Şirinevler Mah. Adnan Menderes Cad. No: 254-B Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

Sanal Alemin Nuh'un Gemisi Sakarya'da

Galiba tüm hayvanlar en son M.Ö 3818 yılında Nuh'un gemisine davet edilmişti. hayvanlaricinhersey.com tüm hayvanlar için ve hayvancılık ile uğraşan herkese hizmet vermek için kuruldu. Aslan ve Kaplan için de mi bir şeyler bulacağız? demeyin, yeter ki dünyada üretilebilirliği olsun, herşey hayvanlar için diyen kadromuz her ürüne ulaşabilme ağına sahip. Şimdi bu hizmet Sakarya'da.

Hedefimiz İçin Yola Çıktık

Hayvanlar için herşey denilince bir dağ görünüyor karşımızda. 1000 adet ürünün üzerinde başlangıcımızı yaptık. Hedefimiz büyük, 100 bin ürüne ulaşmak, ve her ürünü adım adım hissetmek ve sizlerle paylaşmak biraz zaman alacak.

Taklit değil Tamamen Orjinal

Hızlı kargo, uygun fiyat gibi klasik hedeflerin yanısıra sektör etiğine saygılı bir kurum olacağız. Bu nedenle her ürün, gerekli izinleri alıp almadığı sorgulanarak adeta sindirerek ürün gamımıza eklenecek. Hayvan sahiplerinin yasal olmayan ürünlerle karşılaşmasına izin vermeyeceğiz. Beyin fırtınası ekibimizden ilginç fikirlerin çıktığını ve hayvanseverlerin veya hayvancılıkla uğraşanların yararlanabileceği birçok yaklaşımı göreceğiz. hayvanlaricinhersey.com taklit bir kurum değildir.
Hayvan dünyası denilince sağlığı, eğitimi, beslenmesi, bakımı ve bir çok konuda çok gezen ve çok okuyan herkes ile bir araya gelmeye çalışacak, tecrübeleri de size aktaracağız. Bir mağazaya girdiğiniz de sizi karşılayan ürün temsilcisi gibi sanal ortamda da sizi karşılayacak, profosyonel bilgi ağına hayran bırakmaya çalışacağız. Unutmayın herşeyi bizim bilme imkanımız olamaz fakat o işi en iyi bileni tanıyoruz ve sizi onun tecrübesine ulaştıracağız.

En Ücraya Ulaşacağız

İnternet e-ticaret sektörü şehirlerde kullanımı oldukça ilerde. Kırsala inildiğinde, hayvancılıkla uğraşanların sosyal imkanlar, ekonomik şartlar, teknolojinin geç ulaşması sebebi ile e-ticaret kullanımının düşük olduğu gözlemlenmekte. Fakat teknoloji e-ticaretin en ücra köşeye bile inmesine imkan sağladığı bir gerçektir. Ellerimizde telefon ismi ile taşıdığımız bilgisayarlar 7 den 70'in alışveriş'ten tutun bilgi ulaşımı, haberleşme ve bir çok konuda hızı arttırmıştır. Memleketimizin en ücra köşesinde hayvanlar için herşey diyeceğiz.

Topraklarımızın, memleketimizin geçirdiği zor günler için her vatandaşa, bu devleti oluşturan her bireye düşen görev gibi, bizler de üzerimize düşen görevleri yapacak, vatanımıza nasıl yararlı olabiliriz daima hesaplar içinde olcağız. Göstereceğimiz en güzel davranış da işimizi iyi yapmak olacak.

Siz de her şey insanlık ve hayvanlar için diyorsanız, hayvanlaricinhersey.com 'u takibi bırakmayın.
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!