Vespa Pest İlaçlama & Dezenfeksiyon

Vespa Pest İlaçlama & Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon, Ev ve Ofis İlaçlama, Fabrika İlaçlama, Otel İlaçlama, Hastahane İlaçlama, Okul İlaçlama, Bahçe ve Tarla İlaçlama, Pest Kontrol

Adresler
Adresler 1
İstiklal Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Sami Aşık İş Merkezi No:21 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Rank
300
Üyelik durumu
Üye

BİZ KİMİZ ?

 

‘VESPA PEST İLAÇLAMA  VE DEZENFEKSİYON’ 2020 YILINDA KURULMUŞ BİR GRUP ORTAK ŞİRKETİDİR.

    MİSYONUMUZ

 

UZUN ZAMAN SÜREN ARAŞTIRMALARIMIZ VE FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARIZ SONUCUNDA İLAÇLAMA SEKTÖRÜNDE İHTİYAÇ OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ  DAHA YARATICI VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR SİSTEM OLUŞTURMAMIZ GEREKTİĞİNİN FARKINA VARDIK VE BU YÖNDE  SİSTEMLİ BİR ŞEKİLDE VİZYONUMUZ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLADIK.

BİZİM MİSYONUMUZ SAKARYADAN BAŞLAYIP TÜM DÜNYAYA SAĞLIKLI, KESİN SONUÇLU VE KALİTELİ HİZMET VERMEK, SEKTÖRÜN GELİŞMEYE AÇIK OLDUĞUNU GÖSTERMEKTİR.

DÜNYADA HER YÖNDEN ÖRNEK GÖSTERİLECEK,  İNSAN SAĞLIĞI ADINA NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU KANITLAYACAK,  BUNUN İÇİN SÜREKLİ GELİŞMEYİ, YENİLENMEYİ VE BİLİNÇLENMEYİ BU KONUDA İNSANLARI BİLGİLENDİRMEYİ HEDEFLEYEN GLOBAL BİR KURUM OLMAKTIR.

 

     VİZYONUMUZ

 

VESPA PEST İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON OLARAK HEDEFİMİZ, BU İSMİ BİR DÜNYA MARKASI SEVİYESİNE TAŞIMAKTIR. SEKTÖRDE LİDER POZİSYONA GELMEKTİR. BU HEDEF DOĞRULTUSUNDA FİRMAMIZI HER AN DAHA İLERİYE TAŞIYORUZ, GELİŞTİRMEYE VE YENİLEMEYE DEVAM EDİYORUZ.

VESPA PEST İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON OLARAK SAKARYA’DA PROFESYONEL HİZMET VERMEK BİZİ HEDEFİMİZE ULAŞTIRACAK İLK ADIM OLACAKTIR.

VERECEĞİMİZ HİZMETLER SAKARYA’YI DAHA İYİ BİR SEVİYEYE TAŞIYACAK. YENİLİKÇİ VE GELİŞMEYE AÇIK BİR YOL İZLEMEK, OLUŞACAK HER PROBLEMİ  PROFESYONELCE ÇÖZMEK, SİZLERE KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ VERMEK TEMEL İLKELERİMİZ OLACAKTIR.

SAKARYA’NIN DAHA İYİ BİR SEVİYEYE ULAŞABİLMESİ İÇİN FARKLI BİR YAKLAŞIM TARZI İLE , YARATICI , AZİMLİ VE DÜRÜST BİR TİCARET POLİTİKASI İZLEYEREK GÜNCEL TEKNOLOJİK DONANIMLAR, PROFESYONEL EKİPLER VE GÜVENLİ İŞ ANLAYIŞI ÇERÇEVESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER SAKARYAYI HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTAYA GETİRECEKTİR.  

SEKTÖRDE OLUŞAN TÜM YENİ GELİŞMELERİ İNCELEYİP, İNSAN SAĞLIĞINA ÜST DÜZEYDE DİKKAT EDİP, SİZLERE KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN GEREKLİ TÜM HASSASİYETİMİZ, DİKKATİMİZ VE EKİBİMİZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ TÜM PROJELERİMİZDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SAĞLIK KURALLARINI DİKKATE ALARAK, KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ SUNMAK, VESPA PEST İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON İSMİNİN PRESTİJ KAZANMASI VE LİDERLİK YOLUNDA BİLİNCİMİZE İŞLEMİŞ ŞİRKET ANLAYIŞIMIZDIR.